Spotkanie dla rodziców i giełda szkół ponadgimnazjalnych

20 marca 2012 r. od godz. 17.00 do 19.00 odbędzie się spotkanie wychowawców z rodzicami, podczas którego podane zostaną informacje o uzyskanych ocenach z poszczególnych przedmiotów i o zachowaniu w drugim semestrze.

Rodziców uczniów klas III zapraszamy najpierw do auli, gdzie mogą dowiedzieć się, jak wyglądać będzie w tym roku rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Potem odbędzie się spotkanie z wychowawcą.

W godzinach wywiadówki w auli i stołówce zorganizowana będzie giełda szkół ponadgimnazjalnych. Pprzedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych będą obecni przy swoich stoiskach, gdzie będzie można zasięgnąć informacji o warunkach przyjęcia do szkoły i otrzymać pakiet materiałów informacyjnych związanych z rekrutacją.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Uczniowie klas III już następnego dnia udadzą się na dni otwarte organizowane przez szkoły ponadgimnazjalne w naszym powiecie, gdzie na miejscu będą mogli się przekonać o ofercie szkół na przyszły rok szkolny.