Plan imprez na rok szkolny 2015/2016

Lp.

Impreza

Klasy

Termin

Nauczyciel odpowiedzialny

  1.        1.             

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

I-III

IX

K. Andryskowski

  1.        2.             

Wybór samorządu uczniowskiego

II-III

IX

W. Płotka, T. Ziemann

  1.        3.             

Pokaz rycerski

I

X

M. Tandek

  1.        4.             

Dzień Papieski

II

X

ks. M. Chmielewski

  1.        5.             

Pasowanie uczniów klas pierwszych

I

X

W. Płotka

  1.        6.             

Dzień Języków Obcych

I-III

X

A. Budzanowska, G. Węsiora, Z. Laddach, J. Śledź, T. Ziemann

  1.        7.             

Międzynarodowy Dzień Muzyki

I-III

X

W. Kuczkowska

  1.        8.             

Święto Szkoły

I-III

XI

A. Klawikowski, W. Sildatk, R. Spręga

  1.        9.             

Dyskoteka andrzejkowa

I-III

XI

A. Szczypior, J. Warska, J. Grabowska, K. Jaroszewska, Wiesława Kuchta

  1.    10.             

Wieczorek poetycki

I-III

XI

M. Płotka

  1.    11.             

Dzień Ruchu

I

XI/XII

A. Wójtowicz

  1.    12.             

Świąteczne wypieki

I-III

XI-XII

G. Paracka

  1.    13.             

Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS

I-II

XII

I. Andraszewicz, A. Andryskowska

  1.    14.             

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

I-III

XII

W. Płotka, M. Konkol

  1.    15.             

Wigilia szkolna – koncert chóru szkolnego

I-III

XII

M. Płotka, W. Kuczkowska

  1.    16.             

Koncert gitarowy

I-III

XII

A. Klawikowski

  1.    17.             

Podsumowanie projektu „mPotęga”

I-III

XII

E. Syldatk, M. Garska-Bonicka, A. Piasecka, J. Grabowska

  1.    18.             

Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd
i Pastorałek

I-III

I

W. Kuczkowska, M. Płotka

  1.    19.             

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

I-III

I

W. Płotka

  1.    20.             

Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

I-III

II

G. Węsiora, A. Budzanowska, Z. Laddach

  1.    21.             

Dzień Bezpiecznego Internetu

I-III

II

M. Ros, J. Stępiński

  1.    22.             

Rekolekcje wielkopostne

I-III

III

ks. M. Jażdżewski

  1.    23.             

Doradztwo zawodowe

III

IX-VI

W. Płotka

  1.    24.             

Koncert muzyki i poezji europejskiej

II

III

W. Kuczkowska, A. Skorowska

  1.    25.             

Pierwszy Dzień Wiosny
Dzień Talentów

I-III

III

J. Śledź, M. Konkol, W. Płotka, Wiesława Kuchta, E. Piotrowska

  1.    26.             

VI Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III

III

W. Płotka, T. Ziemann

  1.    27.             

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy wyklętych”

I-III

III

R. Spręga, W. Sildatk, A. Klawikowski

  1.    28.             

Szkolny Dzień Zdrowia

 

IV

A. Piasecka, G. Paracka, E. Syldatk

  1.    29.             

Gimnazjalny Marsz na Orientację

I-III

IV

A. Andryskowska

  1.    30.             

Akcja Pola Nadziei – Żonkil 2016

I-III

IV

W. Płotka

  1.    31.             

Konstytucja 3 Maja

II

V

E. Piotrowska

  1.    32.             

Małe kolosy – spotkania podróżnicze

I-III

V

A. Andryskowska, M. Konkol

  1.    33.             

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

I-III

VI

K. Jaroszewska, A. Szczypior, Wiesława Kuchta, M. Płotka, Wioletta Kuchta, W. Kuczkowska