Dowozy uczniów

 

Dowozy szkolne realizuje firma "Albatros".

Na przejazd autobusem szkolnym wymagany jest bilet miesięczny, który jest wydawany przez przewoźnika za pośrednictwem sekretariatu szkoły.

Jeżeli z jakichś przyczyn rodzice nie chcą, aby dziecko korzystało z dowozów szkolnych, prosimy o wypełnienie załącznika nr 5 do Regulaminu świetlicy szkolnej i złożenie go w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy.


KURSY PORANNE

Linia nr 11 (Puzdrowo)

Puzdrowo 8:05
Sierakowice 8:15

Linia nr 14 (Lisie Jamy)

Kurs I

Sierakowska Huta 7:10
Jelonko 7:11
Sierakowska Huta 7:18
Leszczynki 7:23
Lisie Jamy, Długi Kierz 7:28
Szklana 7:32
Sierakowska Huta, Patoki 7:35
Mrozy 7:37
Mrozy, Stara Maszyna 7:38
Sierakowice, ul. Spacerowa 7:45

Kurs II

Sierakowska Huta
8:10
Jelonko
8:11
Szklana 8:18
Lisie Jamy, Długi Kierz 8:23
Szklana 8:27
Sierakowska Huta, Patoki 8:30
Mrozy 8:32
Mrozy, Stara Maszyna 8:33
Sierakowice, ul. Spacerowa 8:40

Linia nr 15 (Borzestowo)

Zajezierze 6:50
Borzestowska Huta 6:59
Łączyńska Huta 7:02
Wygoda Łączyńska 7:07
Borzestowo 7:12
Długi Kierz 7:18
Lisie Jamy, Długi Kierz 7:23
Sierakowice, ul. Spacerowa 7:35

Linia nr 17 (Mojusz)

Kurs I

Wygoda Sierakowska 7:05
Karwacja 7:06
Mojusz (przystanek PKS) 7:08
Mojuszewska Huta 7:12
Mojusz (wieś) 7:17
Szopa 7:18
Bącka Huta 7:19
Bukowo 7:25
Paczewo 7:28
Sierakowice, ul. Spacerowa 7:35

Kurs II

Wygoda Sierakowska 7:50
Karwacja 7:51
Mojusz (przystanek PKS) 7:53
Mojuszewska Huta 7:57
Mojusz (wieś) 8:01
Szopa 8:03
Bącka Huta 8:05
Bukowo 8:11
Paczewo 8:15
Sierakowice, ul. Spacerowa 8:24

KURSY POPOŁUDNIOWE

Linia nr 11 (Puzdrowo)

Poniedziałek
15:30
Wtorek
15:30
Środa 15:30
Czwartek 15:30
Piątek 14:40

Linia nr 14 (Lisie Jamy)

  Kurs I
*
Kurs II
**
Poniedziałek 14:40 15:30
Wtorek 14:40 15:30
Środa 14:40 15:30
Czwartek 14:40 15:30
Piątek 13:45 14:40

* Kurs I zastrzymuje się na przystankach w następującej kolejności:

Sierakowice, ul. Spacerowa
Stara Maszyna
Mrozy
Szklana
Lisie Jamy
Szklana
Welk
Jelonko
Sierakowska Huta
Sierakowice

** Kurs II zatrzymuje się na przystankach w następującej kolejności:

Sierakowice, ul. Spacerowa
Stara Maszyna
Mrozy
Szklana
Lisie Jamy
Leszczynki
Szklana
Welk
Jelonko
Sierakowska Huta
Sierakowice

Linia nr 15 (Borzestowo)

Poniedziałek
15:30
Wtorek
15:30
Środa 15:30
Czwartek 15:30
Piątek 14:40

Linia nr 17 (Mojusz)

 

Kurs I
*

Kurs II
**
Kurs III
**
Poniedziałek
13:15

14:40

15:45
Wtorek
13:15
14:40 15:45
Środa 13:15
14:40 15:45
Czwartek 13:15
14:40 15:45
Piątek 13:15
13:45 14:55

*Kurs I odjeżdża tylko do Paczewa i Bukowa. Kursem tym jadą uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowicach oraz będą zabierani uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach, którzy mieszkają w miejscowościach: Paczewo, Kokwino, Bukowo.

**Kurs II i III zatrzymuje się na przystankach w nastęującej kolejności:
Sierakowice
Paczewo
Bukowo
Bącka Huta
Szopa
Mojus (wieś)
Mojuszewska Huta
Mojusz (przystanek PKS)
Karwacja
Wygoda Sierakowska