Wigilia szkolna
Tegoroczna wigilia szkolna była inna niż wcześniejsze przede wszystkim za sprawą tego, że wszystkie klasy na raz uczestniczyły w uroczystym montażu muzyczno-słownym w hali sportowej naszej szkoły oraz dlatego, że wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami o jednej porze obchodzili wigilie klasowe.
Podczas koncertu w hali sportowej chór szkolny pod opieką pani Wioletty Kuczkowskiej i pani Małgorzaty Płotki zaprezentował piękne kolędy i piosenki świąteczne oraz elementy słowne. Po koncercie głos zabrali zaproszeni goście: ks. Marek Wera i zastępca wójta Zbigniew Fularczyk. Na koniec dyrektor Krzysztof Andryskowski również złożył życzenia świąteczne całej społeczności Gimnazjum w Sierakowicach.
Potem wszyscy pracownicy szkoły udali się na spotkanie opłatkowe do szkolnej stołówki.