Wigilia szkolna
Uroczysta wigilia szkolna z udziałem uczniów, nauczycieli, obsługi, rady rodziców i zaproszonych gości odbyła się dzisiaj o godzinie 16.00. Na początku grupa uczniów, przygotowana przez panie Dorotę Benkowską oraz Wiolettę Kuczkowską, przedstawiła część artystyczną.
Następnie wszyscy udali się do sali, gdzie przygotowana została kolacja. Podczas kolacji Artur Tryba, przewodniczący samorządu uczniowskiego, złożył życzenia i tym samym rozpoczął łańcuszek życzeń, do którego kolejno przyłączyli się zastępca wójta — pan Zbigniew Fularczyk, przewodniczący rady rodziców — pan Krzysztof Stencel, pan dyrektor — Krzysztof Andryskowski. Po serii życzeń tradycyjnie nastąpiły życzenia indywidualne połączone z dzieleniem się opłatkiem. Podczas kolacji nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd.