Spotkanie z rodzicami - zmiana terminu!
Z powodu współpracy naszej szkoły i z litewską szkołą z Podrzezia i wynikających z tej współpracy przedsięwzięć ustalona wcześniej wywiadówka na 23 listopada odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) 2006 r. Zapraszamy po szczegóły do działu "Rodzice/Harmonogram spotkań". Wywiadówka ta ma duże znaczenie, ponieważ zostaną Państwo poinformowani na niej o ocenach cząstkowych, jakie uzyskali Państwa wychowankowie w bieżącym semsetrze oraz w niektórych przypadkach o ewentualnych zagrożeniach ocenami niedostatecznymi lub nagannymi z zachowania.