Najlepsi uczniowie: II semestr 2004/2005
Klasa Ia
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Aldona Bulczak
Klasa Ib
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Renata Serkowska — 4,75 Marlena Głodowska
Wioleta Szynszecka — 5,00 Jarosław Malek
Ilona Złoch — 4,90 Dominika Złoch
Klasa Ic
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Aleksandra Formela — 4,83
Damian Formela — 4,75
Mateusz Kuczkowski — 4,75
Aurelia Markowska — 4,75
Marta Zielonka — 4,83
Klasa Id
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Monika Grota — 5,00 Marta Kotłowska
Michał Woźniak — 5,00 Mateusz Płotka
Karol Wróbel — 4,91 Anna Rzeszutek
Szymon Mechliński — 4,75 Hanna Szczypior
Aleksandra Pusdrowska — 4,83 Michał Woźniak
Hanna Szczypior — 4,75
Ewa Wenta — 4,75
Klasa Ie
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Jarosław Gawin
Klasa If
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Szymon Brzeski — 5,00 Natalia Gojtowska
Katarzyna Chuk — 5,00
Maciej Fularczyk — 4,76
Klasa Ig
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Ewelina Kamińska — 4,84 Natalia Gniba
Agnieszka Karbińska — 5,23 Sławomir Koszałka
Izabela Krefta — 4,76
Alicja Dawidowska — 4,84
Martyna Grzenkowicz — 4,92
Marta Eggert — 5,00
Klasa Ih
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Iwona Labuda — 5,00 Łukasz Stolc
Iwona Licbarska — 4,75 Michał Ziegiert
Klasa Ii
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Anna Pyszniak — 4,77 Artur Gojtowski
Jolanta Mejna
Aleksandra Karczewska
Marcin Terman
Klasa IIa
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Lucyna Jażdzewska — 5,06 Katarzyna Furman
Monika Kurs — 4,80
Klasa IIb
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Anna Walkusz — 5,06 Sylwia Głodowska
Tomasz Frankowski — 4,80
Klasa IIc
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Alicja Ulenberg — 4,93
Monika Wenta — 4,85
Klasa IId
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Anita Wolska — 5,07 Jolanta Browarczyk
Paulina Ropella — 4,78 Mateusz Gruba
Estera Miszk — 5,00 Joanna Konkiel
Paweł Labuda
Wojciech Wenta
Anita Wolska
Bartosz Rzeszutek
Klasa IIe
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Katarzyna Płotka — 5,07 Agnieszka Młyńska
Alicja Dejk — 5,07 Zdzisław Walkusz
Weronika Grzenkowicz — 5,07
Sabina Brzeska — 4,86
Anna Grochała — 4,85
Zdzisław Walkusz — 4,86
Klasa IIf
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Cezary Andryskowski — 5,21 Sabina Bladowska
Sabina Bladowska — 5,07 Karol Damps
Łukasz Formela — 4,79 Mateusz Skrzypkowski
Magdalena Myszk — 4,79
Klasa IIg
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Zofia Gliszczyńska — 4,93 Katarzyna Kwidzińska
Mateusz Holk-Łebiński — 4,85 Justyna Okrój
Katarzyna Kwidzińska — 4,78
Tatiana Wejer — 4,85
Klasa IIh
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Artur Schmidtke — 4,79 Karolina Gojtowska
Arkadiusz Szynszecki — 4,85
Klasa IIi
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Łukasz Abramowski — 5,28 Łukasz Abramowski
Wojciech Koszałka
Piotr Kwidziński
Mateusz Suniowski
Klasa IIj
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Natalia Kobiela — 5,07 Anna Dawidowska
Anna Dawidowska — 4,86 Marcin Myszk
Katarzyna Itrich — 4,93
Klasa IIIa
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Klasa IIIb
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Alicja Pioch — 5,30
Beata Czaja — 5,10
Ewelina Wejer — 5,10
Klasa IIIc
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Angelina Labuda — 5,07 Grzegorz Nastały
Grzegorz Nastały — 4,86 Beata Leik
Klasa IIId
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Paweł Czaplewski — 5,14 Mateusz Woźniak
Szymon Dejk — 5,28
Karina Drężek — 5,35
Radosław Fularczyk — 4,85
Natalia Konkol — 5,21
Paweł Młyński — 5,07
Joanna Pryczkowska — 5,07
Dorota Werelich — 4,78
Klasa IIIe
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Mateusz Lila — 5,29 Wioleta Mielewczyk
Krzysztof Petta — 5,00 Marcin Młyński
Wioleta Mielewczyk — 4,93 Mariusz Okrój
Klasa IIIf
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Marika Jelińska — 5,00
Dagmara Kolka — 5,07
Klasa IIIg
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Jagoda Ziegiert — 5,00 Jagoda Ziegiert
Kinga Reclaf — 4,91
Ewelina Krefta — 4,78
Klasa IIIh
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Klasa IIIi
Średnia 4,75 i więcej, zachowanie bardzo dobre i wzorowe 100% frekwencja
Daria Jażdżewska — 5,00 Aleksandra Koszałka
Aleksandra Koszałka — 5,21
Aneta Kotlenga — 5,42
Natalia Labuda — 5,21
Mirosław Stencel — 5,07