Młodzież na warsztatach filmowych w Łodzi
Napisane przez  AK AK59  czytań 59 czytań
printer

W dniach od 30 września do 3 października uczniowie klasy IIIC - Julia Stencel, Monika Cyperska i Jakub Bigus brali udział w drugich warsztatch w łódzkiej szkole filmowej w ramach konkursu Muzeum Historii Polski, o którym pisaliśmy wcześniej w osobnej wiadomości.

V Powiatowy Festiwal Piosenki Kaszubskiej

We wtorek 6.10.2015 roku w Zespole Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej odbył się V Powiatowy Festiwal Piosenki Kaszubskiej, w którym z sukcesem wziął udział nasz szkolny zespół  złożony z  utalentowanych wokalnie i instrumentalnie uczennic klasy II b i Ie: Pauliny Górlikowskiej - śpiew, Antoniny Król – flet poprzeczny i śpiew oraz Gosi Wróbel - gitara.

Nasz absolwent na uczelni lotniczej
Konkurs "Lato w lesie" rozstrzygnięty

Zakończył się szkolny etap konkursu fotograficznego „Lato w lesie”. Pośród nadesłanych zdjęć komisja w składzie: p. dyrektor Ewy Wierzby, p. Wioletty Kuczkowskiej i p. Mariety Konkol wybrała (z niemałym trudem) laureatów konkursu. Są nimi Dominika Lelek z 3b i Julia Przybył 3h. Zwyciężczynią konkursu została Małgosia Wróbel z 1e i to jej fotografia będzie reprezentowała nasze gimnazjum na ogólnopolskim etapie konkursu „Lato w lesie”. 

Warsztaty dotyczące komunikacji interpersonalnej

W dniu 1.10.2015 r. w naszej szkole zagościła pani Iwona Cyrocka. Przeprowadziła warsztaty dotyczące komunikacji interpersonalenj w ramach programu ,,mPotęga'' i realizowanego projektu "Matematyka kluczem do sukcesu".