Uczniowie przyjęci do gimnazjum na rok szkolny 2015/2016

Przedstawiamy listę uczniów przyjętych do klasy I gimnazjum na rok szkolny 2015/2016. Aby przejrzeć listę proszę kliknąć na opcję "Czytaj więcej", dostępną poniżej.

Szkoła nadal dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w klasie I.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 zaproszono rodziców oraz gości ze Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Wszystko po to, by w uroczysty sposób nagrodzić tych uczniów, którzy wykazali się niezwykłą sumiennością oraz świetnym zachowaniem, a jednocześnie by pogratulować rodzicom ich zdolnych dzieci.

Informacja o zakończeniu roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 rozpocznie się dnia 26.06.2015 r. o godz. 9.00 w hali sportowej.

Podczas uroczystości nastąpi podsumowanie roku szkolnego, rozdanie nagród uczniom wyróżnionym w nauce, zachowaniu i innych aktywnościach. Potem spotkanie z wychowawcami w klasach.

Mamy laureatów ogólnopolskiego konkursu historycznego
Napisane przez  AK AK75  czytań 75 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Trójka naszych uczniów - Julia Stencel, Monika Cyperska i Jakub Bigus zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu historyczno-filmowgo organiozwanego przez Muzeum Historii Polski pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Wyniki Regionalnego Konkursu Multimedialnego: Ksiądz Bernard Sychta - "Piastun Słowa"

Dnia 27.05.2015 r. komisja w składzie: Małgorzata Kostuch - przewodnicząca, Sabina Wiśniewska oraz Mariusz Ros stwierdziła, że do Regionalnego Konkursu Multimedialnego "Ksiądz Bernard Sychta - Piastun Słowa" zgłoszono ogółem 38 prac, w tym: 24 w kategorii szkoła podstawowa, 12 w kategorii gimnazjum oraz 2 w kategorii szkoła ponadgimnazjalna.