Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
Napisane przez  MK MK Konkurs Konkurs 52  czytań 52 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Oto wyniki szkolnego konkursu fotograficznego "Nasza kaszubska jesień":

I miejsce - Kinga Gruchała - Węsierska " Pod złotymi kasztanami",

II miejsce - Maciej Toczek "Jesienny poranek w blasku słońca", 

wyróżnienie - Dawid Cyman klasa "0" B " "Pajęczyna".

Dziękujemy wszystkim za przesłane prace, które pokazywały piękno i brawy jesieni. Jury miało naprawdę trudny wybór, by wskazać tylko dwie prace. Zresztą zobaczcie sami w naszej galeri.

Spotkanie z rodzicami

26.10.2017 r. zapraszamy rodziców na wywiadówkę, podczas której przekażemy pierwsze informacje dotyczące osiągnięć edukacyjnych oraz zachowania.

Spotkania z wychowawcami odbędą się od godz. 17.00 w salach lekcyjnych. Nauczyciele będą dostępni do godziny 19.00.

Rodziców z klas sportowych, tj. 2c i 3c gimnazjum zapraszamy na godz. 17.00 najpierw do auli szkolnej.

Serdecznie zapraszamy.

Wyjazd edukacyjny do TVP3 w Gdańsku
Napisane przez  MK MK614  czytań 614 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

17 października 2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do TVP3 w Gdańsku.Celem naszej wyprawy było zapoznanie się z pracą w telewizji od podszewki oraz przybliżenie zawodów: dziennikarza, reportera, prezentera, reżysera, archiwisty, montażysty itp.

Zmiana organizacji ruchu

Do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach wpłynęło pismo od rodziców sugerujące zmiany w organizacji ruchu drogowego i oznaczeń przejść dla pieszych, które miałyby przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa uczniów w drodze z domu do szkoły z powrotem.

Dziękujemy za zaangażowanie. Pragniemy poinformować o krokach, jakie podjęliśmy i podejmujemy w związku ze wspomnianym problemem.

Wycieczka do Paryża w roku szkolnym 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 zapraszamy uczniów naszej szkoły na wycieczkę do Paryża, która odbędzie się w dniach 4-8 czerwca 2018 r. Wyjazd zagraniczny adresowany jest jak co roku w do uczniów najstarszych klas, tzn. do klasy 3 i 2 gimnazjum oraz klasy 7 szkoły podstawowej.

Ramowy program oraz szczegóły dotyczące odpłatności znajdują się w informacji do pobrania:

Program wycieczki

Zapisy przyjmuje pani Honorata Matuszczak dnia 17 października 2017 r. w sali 217 od godziny 10:30. Podczas zapisów należy wpłacić zaliczkę w kwocie 250 złotych. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalnie możemy zapisać 45 osób. W momencie przyjęcia zaliczki pani Matuszczak przekazuje zgodę na wyjazd, którą należy wypełnić i dostarczyć do 20 października 2017 r. do sali 216.

W razie rezygnacji którejś osoby z udziału w wycieczce na jej miejsce wchodzi kolejna osoba z listy.