Oszczędzanie, odżywianie i zarabianie z wykorzystaniem matematyki - "mPotęga" to nowy projekt w gimnazjum

Fundacja mBanku (mFundacja) od roku realizuje nową strategię „m jak matematyka”, która zakłada wspieranie działań na rzecz rozwoju edukacji matematycznej w Polsce. Organizacja promuje i dofinansowuje inicjatywy służące rozwijaniu myślenia matematycznego i kształtowaniu umiejętności stosowania matematyki w różnych dziedzinach codziennego życia, również nauki.

Podręczniki na rok szkolny 2015/2016

Zamieszczamy aktualne listy podręczników dla klas I, II i III, obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.

Uczniowie przyjęci do gimnazjum na rok szkolny 2015/2016
Napisane przez  Administrator Administrator Informacje Informacje 1121  czytań 1121 czytań
printer

Przedstawiamy listę uczniów przyjętych do klasy I gimnazjum na rok szkolny 2015/2016. Aby przejrzeć listę proszę kliknąć na opcję "Czytaj więcej", dostępną poniżej.

Szkoła nadal dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w klasie I.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 zaproszono rodziców oraz gości ze Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Wszystko po to, by w uroczysty sposób nagrodzić tych uczniów, którzy wykazali się niezwykłą sumiennością oraz świetnym zachowaniem, a jednocześnie by pogratulować rodzicom ich zdolnych dzieci.

Informacja o zakończeniu roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 rozpocznie się dnia 26.06.2015 r. o godz. 9.00 w hali sportowej.

Podczas uroczystości nastąpi podsumowanie roku szkolnego, rozdanie nagród uczniom wyróżnionym w nauce, zachowaniu i innych aktywnościach. Potem spotkanie z wychowawcami w klasach.