Konkursy o księdzu Bernardzie Sychcie Sticky News Item
Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Dzisiaj tj. 1 marca 2015 r,. obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystość ta jest poświęcona pamięci żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji w ciągu ostatniego tygodnia uczniowie mieli możliwość obejrzenia wystawy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach. Kolejnym akcentem obchodów tego święta było zapalenie znicza i oddanie hołdu żołnierzom przy pomniku poległych partyzantów w kamienicy Królewskiej przez harcerzy z naszej szkoły. W najbliższych dniach na lekcjach historii podjęte zostaną tematy związane z działalnością niepodległościową polskiego podziemia, a w klasach pojawią się również gazetki informacyjne.

Małe Kolosy - informacja
Mobilne Centrum Informacji Zawodowej - informacja o zajęciach

Dnia 26.02.2015 r. w czwartek odbędą się warsztaty przedstawicieli Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Gdańsku z uczniami klas III. Spotkania te odbywać się będą zgodnie z poniższą informacją:

Lekcja 3 - klasa IIIb (sala 115), klasa IIIf (sala 108)
Lekcja 4 - klasa IIIh (sala 130), klasa IIId (sala 8)
Lekcja 5 - klasa IIIa (sala 232), klasa IIIe (sala 34)
Lekcja 6 - klasa IIIc (sala 232), klasa IIIg (sala 117)

Warsztaty odbywać się będą pod opieką nauczycieli, z którymi poszczególne klasy mają w tym czasie lekcję.

Warsztaty koordynują:
Wiesława Płotka
Marieta Konkol

Projekt gminny "Kompetencje kluczowe najważniejsze w gimnazjum" :: Zajęcia po feriach zimowych

Informujemy, że zajęcia z projektu "Kompetencje kluczowe najważniejsze w gimnazjum..." będą kontynuowane od razu po fermiach od dnia 16 lutego 2015 r. i rozpoczną się tygodniem B.

Przypominamy również, że nastąpiły nieznaczne zmiany w planie zajęć projektowych. Szczegóły znajdują się po prawej stronie w sekcji z planem lekcji.