Informacja na temat warsztatów dla trzecioklasistów

Dnia 9 lutego 2016 r. (wtorek) uczniowie klas III wezmą udział w warsztatach z przedstawicielami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Gdańsku.

Spotkania odbędą się według następującego planu:

3 godzina lekcyjna:
klasa 3a w sali 28
klasa 3b w sali 107
klasa 3e w sali 132

4 godzina lekcyjna:
klasa 3g w sali 26
klasa 3h w sali 34
klasa 3i w sali 226

5 godzina lekcyjna:
klasa 3c w sali 207
klasa 3f w sali 115

Spotkania odbywać się będą pod opieką nauczycieli, z którymi poszczególne klasy mają w tym czasie lekcję.

Przedsięwzięcie koordynują: Wiesława Płotka i Marieta Konkol.

Projekt edukacyjny dla uczniów klas II

Uczniowie klas II relizują obowiązkowo projekt edukacyjny w okresie od kwietnia do maja 2016 r. Prezentacja projektów nastąpi 24 maja 2016 r. o godz. 17.00 w trakcie spotkania z rodzicami uczniów klas VI szkół podstawowych.

Istotne informacje związane z projektem to na początek:
1. Zasady realizacji projektu
2. Wykaz tematów, przedmiotów i odpowiedzialnych nauczycieli

Podsumowanie warsztatów językowych

29 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach spotkali się uczniowie tamtejszej szkoły oraz naszego gimnazjum, a także dyrekcje obu placówek, pani Krystyna Formela, dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sierakowicach, reprezentant stowarzyszenia AIESEC, pan Adam Dochtorowicz, przedstawicielki rady rodziców z gimnazjum, panie Lucyna Gilmajster oraz Elwira Klinkosz.

Koszykówka w naszym gimnazjum

Reprezentujemy nasze gimnazjum jako UKS Stolem Sierakowice. W tabeli zajmujemy czwarte miejsce, ze względu na małą ilość rozegranych meczy (siedem). Właśnie wróciłyśmy z turnieju koszykówki dziewcząt w Lęborku.

Koncert bożonarodzeniowy 2016

17 stycznia 2016 r. odbył się koncert bożonarodzeniowy, podczas którego wystąpił zespół wokalno-ruchowy "Koraliki" ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach oraz chór szkolny z Gminazjum w Sierakowicach.