Uczniowie z klasy Ia ćwiczyli prawidłowe oddychanie

Spotykamy się raz w tygodniu na terenie naszego gimnazjum. Nasze zajęcia trwają 40 minut. Uczniowie przychodzą chętnie. Biorą udział w proponowanej tematyce zajęć.

Oto, jak spędzimy majówkę

Majówka, dobry czas. Zobaczcie, jak go spędzamy. Poniższa prezentacja to odpowiedź na ogłoszoną niedawno akcję i zawiera informacje przesłane przez Was. Zapraszamy do obejrzenia.

Pobierz prezentację

Organizatorki:
Grażyna Paracka,
Jadwiga Grabowska,
Marzena Garska-Bonicka

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Eliminacje szkolne odbyły się w dniu 1 marca 2016 roku. Wzięło w nich udział 10 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Pierwsze miejsce zajęła Estera Leszczyńska  z kl. Ie, drugie miejsce - Zofia Kobiela z IIIg, a trzecie miejsce – Kaja Leszczyńska z klasy IIIh. Do eliminacji gminnych wytypowano Esterę Leszczyńską i Zofię Kobielę.

Obóz koszykarski 2016
Akcja "Pola nadziei" zakończona sukcesem!

Akcja "Pola nadziei" zakończona. Dziękujemy za Państwa wielkie serce. Udało nam się zebrać 17.365,31 zł na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego.