Nasza szkoła na Festiwalu Filmowym
Napisane przez  AK AK82  czytań 82 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Film "Historia dobrem pisana" autorstwa tegorocznych absolwentów naszego Gimnazjum - Julii Stencel, Moniki Cyperskiej i Jakuba Bigusa zakwalifikował się do VIII Festiwalu Filmowego "Niepokorni, niezłomni, wyklęci" w Gdyni w ramach którego odbywa się projekt "Młodzi dla historii".

Rajd harcerski "Remus"

W sobotę 24 września 2016 r. 14-osobowa reprezentacja 10 drużyny TAJFUNY ruszyła na VII edycję rajdu "Remus". Tym razem impreza miała miejsce w Kartuzach, gdzie wykonywaliśmy szereg zadań związanych z historią i kulturą tego miasta.

Wyniki wyborów do zarządu Samorządu Uczniowskiego

Komisja wyborcza spisała się świetnie i przeprowadziła wybory w ekspresowym tempie. Już przed południem poznaliśmy wyniki.

Kandydaci do zarządu Samorządu Uczniowskiego

W roku szkolnym 2016/2017 do zarządu Samorządu Uczniowskiego kandydują:
1. Aleksandra Garska
2. Kornelia Klejna
3. Błażej Mielewczyk
4. Patrycja Miotk
5. Julia Myszk
6. Adriana Paracka

Zajęcia ekologiczne

W dniu 17.09.2016 r. grupa młodych przyrodników naszego gimnazjum wzięła udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych w Gdańsku przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Warsztaty odbyły się pod hasłem ”Kampania Autobus Energetyczny - mobilne centrum edukacyjno-informacyjne”.