Dwa wyróżnienia w XIII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

Dnia 27 marca 2017 r. uczniowie  wyłonieni w ramach eliminacji szkolnych, które odbyły się 16 marca,  tj. Adam Gackowski (3f), Natalia Plaga (2f), Joanna Cyman (3d), reprezentowali naszą szkołę w XIII Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla Szkół Powiatu Kartuskiego  w Żukowie. Adamowi i Natalii udało się przejść do etapu  ustnego, w którym zdobyli  wyróżnienie.

Gratulacje!

Opiekun: Anita Szczypior

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Uczeń klasy III f - Szymon Polejowski został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki. W czwartek 16 marca 2017 r. brał udział w eliminacjach wojewódzkich, a w sobotę na stronie Gimnazjum im. św. Jana de La Salle w Gdańsku ukazała się lista finalistów.

Mamy laureata i trzech finalistów Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wielki sukces naszych uczniów!

Adam Gackowski - uczeń klasy IIIf został laureatem, natomiast Faustyna Cymerman i Szymon Ortmann z klasy IIIe oraz Patryk Ziegert - uczeń klasy IIIc uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Strajk szkolny

Dyrekcja Gimnazjum w Sierakowicach informuje, że 31 marca 2017 r. (piątek) odbędzie się zbiorowy strajk pracowników oświaty organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

W związku z tym zmieniona zostanie organizacja zajęć tego dnia. Uczniom, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze oraz w miarę możliwości zajęcia dydaktyczne, w godzinach od 7:40 do 15:30.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Dyrektor Gimnazjum
Krzysztof Andryskowski

Rekolekcje wielkopostne 2017

W dniach 29-31.03.2017 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne. W dalszej części znajdzie się informacja o planie rekolekcji, natomiast należy pamiętać, że uczniowie spoza Sierakowic mają zorganizowane dowozy dokładnie tak, jak zwykle, jednak z wyjątkiem uczniów z Puzdrowa. Ci wyjeżdżają o godz. 8:20.