Linki: Szkolnictwo
Szkoła z klasą
Nasze gimnazjum wzięło udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", w ramach której realizowaliśmy sześć zadań przez cały rok szkolny 2002/2003. Po zaliczeniu zadań otrzymaliśmy tytuł "Szkoły z klasą". Klikając na ten odnośnik możecie zobaczyć, jak realizowaliśmy nasze zadania oraz dowiedzieć się więcej o naszej szkole.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 271
Szkoła z klasą — lego, cogito, ago
Od września 2004 roku szkoła zgłosiła się do kolejnej edycji akcji dla szkół z klasą, tym razem pod hasłem "Lego, cogito, ago". W ramach tej akcji będziemy uczyć się myśleć, czytać i działać. Aby zobaczyć, jakich przedsięwzięć się podejmujemy, kliknijcie na ten odnośnik.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 185
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku
Gdańska OKE jest odpowiedzialna za przebieg egzaminu gimnazjalnego w województwie pomorskim. Na stronie tej znajdziecie przede wszystkim wszelkie informacje dotyczące terminu i regulaminu egzaminów. Dla chcących zapoznać się ze sposobem pracy z testem gimnazjalnym dostępne są przeprowadzone testy próbne i testy gimnazjalne zarówno z części matematyczno-przyrodniczej, jak i humanistycznej.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 224
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Strona dla nauczycieli, na której znajdują się bieżące informacje na temat planowanych szkoleń i konferencji, ich tematów, osób prowadzących oraz kosztów. Poza tym znajdziecie tu wiadomości o konkursach przedmiotowych i wydawnictwach. CEN prowadzi działalność doradczą dla wszystkich typów szkół na terenie województwa pomorskiego.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 250
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
Organizacja konkursów przedmiotowych, poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne, nadzór pedagogiczny, awans zawodowy nauczycieli, zarządzanie oświatą na terenie województwa pomorskiego — te i wiele innych zadań realizuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Oprócz tego na stronie można znaleźć wykaz wszystkich placówek oświatowych w całym województwie pomorskim.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 248
Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Na tej stronie możecie poznać całą strukturę ministerstwa, nazwisko aktualnego ministra oraz jego współpracowników. Możecie również znaleźć tu akty prawne, które regulują system oświaty w Polsce. Warto śledzić tę stronkę, gdyż ukazują się tam na bieżąco aktualne informacje na temat szkolnictwa w Polsce.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 248
MAWI — Serwer Oświatowy
Firma MAWI od ponad 20 lat zajmuje się fotografią pamiątkową i użytkową. Oprócz tego wspiera szkoły i nauczycieli produktami informacyjno-promocyjnymi. Są to m.in.: poradniki nauczyciela, internetowy serwer oświatowy, płyty CD z publikacjami nauczycieli, komputerowe programy użytkowe itp.
Data dodania: 23.11.2005 Wizyt: 351