Najlepsi uczniowie: 2003/2004
Klasa Ia — średnia: 3,30
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Lucyna Jażdzewska — 5,00 Katarzyna Furman
Lucyna Jażdzewska
Klasa Ib — średnia: 3,45
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Tomasz Frankowski — 4,76 Tomasz Frankowski
Anna Walkusz — 4,76 Izabela Labuda
Klasa Ic — średnia: 3,50
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Monika Wenta — 4,83 Marlena Brzezińska
Tomasz Sulisz
Waldemar Woźniak
Klasa Id — średnia: 3,81
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Anita Wolska — 5,08 Jola Browarczyk
Paulina Ropella — 4,92 Edyta Deeg
Estera Miszk — 4,92 Joanna Konkel
Martyna Dejk — 4,75 Michał Lejkowski
Bartosz Rzeszutek
Anita Wolska
Klasa Ie — średnia: 3,65
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Weronika Grzenkowicz — 5,08 Sabina Brzeska
Katarzyna Płotka — 5,00 Alicja Dejk
Sabina Brzeska — 4,83 Weronika Grzenkowicz
Alicja Dejk — 4,83 Mateusz Lis
Anna Grochała — 4,75 Agnieszka Młyńska
Zdzisław Walkusz — 4,75 Sylwia Walkusz
Zdzisław Walkusz
Klasa If — średnia: 3,59
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Cezary Andryskowski — 5,16 brak
Sabina Bladowska — 5,33
Łukasz Formela — 4,75
Paulina Forycka — 4,83
Magdalena Myszk — 5,08
Klasa Ig — średnia: 3,75
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Tatiana Wejer — 4,91 Robert Knut
Katarzyna Kwidzińska — 4,83 Katarzyna Kwidzińska
Mateusz Holk-Łebiński — 4,75 Wioleta Kwidzińska
Zofia Gliszczyńska — 4,75
Klasa Ih — średnia: 3,40
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Arkadiusz Szynszecki — 4,80 Karolina Gojtowska
Artur Schmidke — 4,80 Bartłomiej Kierznikiewicz
Magdalena Płotka
Arkadiusz Szynszecki
Klasa Ii — średnia: 3,80
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Jagoda Kuczkowska — 5,20 Łukasz Abramowski
Łukasz Abramowski — 5,10 Jarosław Bartelik
Ewelina Wenta — 5,00 Wojciech Koszałka
Szymon Hejden — 4,75
Klasa Ij — średnia: 3,88
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Anna Dawidowska — 5,17 Paulina Pawlocka
Natalia Kobiela — 5,08 Daria Radzikowska
Marietta Konkol — 5,08 Marcin Myszk
Małgorzata Kucznier — 5,08
Katarzyna Itrich — 5,00
Klasa IIa — średnia: 3,48
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Wioleta Dejk — 5,00 Wioleta Dejk
Gracjan Wenta — 4,85
Klasa IIb — średnia: 3,56
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Alicja Pioch — 5,20 Magdalena Plichta
Beata Czaja — 5,10
Ewelina Wejer — 5,10
Klasa IIc — średnia: 3,40
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Angelina Labuda — 4,93 Beata Leik
Grzegorz Nastały — 4,86
Klasa IId — średnia: 4,16
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Natalia Konkol — 5,36 Natalia Konkol
Karina Drężek — 5,28 Honorata Syldatk
Szymon Dejk — 5,14
Paweł Młyński — 5,14
Paweł Czaplewski — 4,85
Joanna Pryczkowska — 4,78
Łukasz Wenta — 4,78
Dorota Werelich — 4,78
Klasa IIe — średnia: 3,67
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Mateusz Lila — 5,21 Sebastian Labuda
Krzysztof Petta — 4,93 Marcin Młyński
Wioleta Mielewczyk — 4,86
Klasa IIf — średnia: 3,37
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Dagmara Kolka — 5,07 Marika Jelińska
Marika Jelińska — 5,00 Dagmara Kolka
Klasa IIg — średnia: 3,64
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Kinga Reclaf — 5,00 Aleksandra Grzenkowicz
Wioleta Kamińska
Marcin Labuda
Jagoda Ziegert
Klasa IIh — średnia: 3,40
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Marta Brzeska — 4,86 Hanna Itrich
Klasa IIi — średnia: 3,60
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Aleksandra Koszałka — 5,14 Aleksandra Koszałka
Aneta Kotlenga — 5,29 Natalia Labuda
Natalia Labuda — 5,21 Dominik Regliński
Mirosław Stencel — 4,93
Klasa IIIa — średnia: 3,49
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Karol Koszałka — 4,93 Magdalena Reclaf
Magdalena Reclaf — 4,93
Klasa IIIb — średnia: 3,70
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Julia Andryskowska — 5,00 Dawid Dejk
Beata Reszka — 5,00
Aneta Pranczke — 4,85
Weronika Zankowska — 4,85
Justyna Gojtowska — 4,78
Olga Leszczyńska — 4,78
Klasa IIIc — średnia: 3,49
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Grzegorz Woźniak — 4,85 Sylwester Kleina
Wiesława Woźniak — 4,85
Martyna Czaja — 4,78
Klasa IIId — średnia: 3,48
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Anna Płotka — 5,14 brak
Kinga Formela — 4,86
Mateusz Gojtowski — 4,78
Klasa IIIe — średnia: 3,72
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Krzysztof Leszczyński — 5,42 brak
Malwina Mechlińska — 5,28
Marta Cymerman — 5,21
Natalia Deik — 4,92
Ewelina Miszk — 4,78
Klasa IIIf — średnia: 3,93
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Małgorzata Warmowska — 5,35 Marzena Formela
Katarzyna Karbińska — 5,28
Magdalena Koszałka — 5,00
Wioleta Flis — 4,92
Joanna Ulenberg — 4,85
Klasa IIIg — średnia: 3,86
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Michalina Wesółka — 5,57 Artur Okrój
Magdalena Kropidłowska — 5,36 Tomasz Pyszniak
Wojciech Mierski — 5,21
Tomasz Pyszniak — 4,86
Klasa IIIh — średnia: 3,65
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Katarzyna Homernik — 5,07 Magdalena Kamińska
Marta Richert — 5,07 Piotr Myszka
Sylwia Stankowska
Klasa IIIi — średnia: 3,81
Świadectwo z wyróżnieniem 100% frekwencja
Karol Gliszczyński — 5,28 Ewelina Błonk
Barbara Kwidzińska — 4,92 Barbara Kwidzińska
Hubert Kaliszewski — 4,78 Anna Wenta
Paulina Wejer — 4,78