Wyjazd edukacyjny do TVP3 w Gdańsku
Dodane przez MK dnia 18. październik 2017

17 października 2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do TVP3 w Gdańsku.Celem naszej wyprawy było zapoznanie się z pracą w telewizji od podszewki oraz przybliżenie zawodów: dziennikarza, reportera, prezentera, reżysera, archiwisty, montażysty itp.


Treść rozszerzona

17 października 2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do TVP3 w Gdańsku. Celem naszej wyprawy było zapoznanie się z pracą w telewizji od podszewki oraz przybliżenie zawodów: dziennikarza, reportera, prezentera, reżysera, archiwisty, montażysty itp.

Po obiekcie oprowadzał nas p. Grzegorz Sielatycki z Biura Reklamy Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Gdańsku. Razem przeszliśmy przez lata telewizji polskiej, rozmawialiśmy z ludźmi znającymi to miejsce od początków, pełnymi pasji oraz determinacji. Studia telewizyjne, gabinety realizatorów czy nawet technologia wykorzystywana do nagrań zrobiła na nas niemałe wrażenie. Zgodnie stwierdziliśmy, że praca w takiej korporacji może być nie lada wyzwaniem. Mamy nadzieję, że  w przyszłości odwiedzimy więcej takich inspirujących miejsc.

 Karolina Szulist i Natalia Wożniak z klasy IIIa