Podsumowanie projektów edukacyjnych w klasach drugich

Uczniowie klas II wzięli udział w 17 projektach edukacyjnych. Podsumowanie przez uczniów miało miejsce w maju. Jednym z elementów było przygotowanie filmu, który został zmontowany przez pana Adriana Klawikowskiego, a który prezentujemy w dalszej części newsa.

Poniżej również dla przypomnienia istotne informacje związane z projektem:

1. Zasady realizacji projektu
2. Wykaz tematów, przedmiotów i odpowiedzialnych nauczycieli

KSL z wizytą w Poznaniu | Relacja
Napisane przez  AK AK44  czytań 44 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Pajloci z Koła Symulacji Lotniczych gościli w Poznaniu na zaproszenie Portu Lotniczego Poznań - Ławica, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Centrum Symulatorowego Gear UP. Relacja po kliknięciu w powyższe zdjęcie. Zapraszamy do obejrzenia.

Kiermasz podręczników

Obrazy newsów: 2014podreczniki.jpg

Kiermasz podręczników używanych będzie czynny w dniach 21.06.2016 r.
w godz. 9.00-13.00 oraz 22.06.2016 r. w godz. 9.00-12.30.

Bal gimnazjalny 2016

Dnia 16 czerwca 2016 r. przyszli absolwenci gimnazjum bawili się wspólnie na balu gimnazjalnym. Co to była za impreza, jaka była atmosfera i zabawa, mogą powiedzieć jedynie ci, którzy na niej byli. Do tego serdecznie zachęcamy. A tymczasem można przejść do galerii zdjęć i obejrzeć chwile z trzecioklasistami, uwiecznione przez panią Marietę.

Wycieczka do Londynu

W dniach od 8 do 13 czerwca grupa uczniów z naszego gimnazjum udała się na wycieczkę do Londynu. Po wielu godzinach podróży, gdy dojechaliśmy do ośrodka harcerskiego, w którym mieliśmy spać, poznaliśmy naszego przewodnika Pana Jacka.