"Pomagamy Kamilowi" :: 15 października 2016 r.
Jesienny Rajd Harcerski

Jesienny Rajd Harcerski odbył się w sobotę 22 października 2016 r. w godzinach 8-14. Organizatorami trasy byli dh Karolina Młyńska oraz dh Dominik Miotk, którzy w ten sposób realizują próbę na drugi stopień starszoharcerski.

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Kaszubskiej

W piątek 21 października 2016 roku w Zespole Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Kaszubskiej.

Nowy konkurs "Zaczytana szkoła"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Zaczytana szkoła", który będzie polegał na wykonaniu dowolną techniką plakatu promującego czytelnictwo.

Poniżej regulamin:

Spotkanie z rodzicami

27 października 2016 r. od godz. 17.00 zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami, podczas którego zostaną przedstawione cząstkowe oceny z poszczególnych przedmiotów oraz informacja na temat zachowania.

Zapraszamy serdecznie.