mPotęga - Wizyta przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy

Dnia 20.10.2015 r. odbyło się spotkanie z Panią Anną Kowal z Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach. O godzinie 9:45 wszyscy uczniowie klas trzecich wraz z nauczycielami zebrali się na szkolnej auli.

Obrazy newsów: logo-mpotega.jpg

Marsz na orientację "Gimnazjalne manewry"

W piątek 16.10.2015 r. koło "Europodwórko" organizowało kolejny marsz na orientację (nasz mini "Harpagan”). W marszu wzięło udział 30 uczniów. Podzieleni na 2-osobowe grupy, uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością posługiwania się mapą i kompasem.

mPotęga - Spotkanie z dietetyczką, czyli liczby w naszym zdrowiu

Dnia  15.10.2015 roku o godzinie 9:45 odbyło się spotkanie pod tytułem "Liczby w naszym zdrowiu", które zorganizowano w ramach projektu "Matematyka kluczem do sukcesu" w ramach programu mPotęga.

mPotęga - Wizyta w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

W związku z realizacją kolejnego zadania z projektu "Matematyka kluczem do sukcesu" w ramach programu "mPotęga" dnia 14.10.2015 r.  odbyła się wycieczka edukacyjna do Urzędu Skarbowego w Kartuzach oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kartuzach. W wyjeździe wzięło udział czterdzieścioro uczniów i czworo nauczycieli: p. D. Brzeska, J. Grabowska, M. Garska-Bonicka, E. Syldatk.

Dzień Edukacji Narodowej

Krótki apel odbył się dnia 13.10.2015 r. Apel zorganizowany na prośbę rady rodziców oraz samorządu uczniowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej.