Bal gimnazjalny 2017

Dnia 08 czerwca 2017 r. przyszli absolwenci gimnazjum - a obecni uczniowie klas trzecich - bawili się wspólnie na balu gimnazjalnym. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od narodowego tańca - Poloneza, którego wykonali trzecioklasiści.

SOS dla sów

W dniu 08.06.2017 r. uczniowie gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z panią Ewelina Kurach, koordynatorką kampanii edukacyjnej pn. "Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności".

Informacja o gminnych igrzyskach sportowych 2017

W dniach 7-9.06.2017 r. odbędą się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. W tych dniach niektórzy uczniowe zostaną oddelegowani do udziału w tym wydarzeniu sportowym. Szczegóły w dalszej części tej informacji.

Relacja z zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka
Wycieczka harcerska

W dniach od 29 maja do 5 czerwca 2017 r. drużyna harcerska „Tajfuny” działająca przy sierakowickim gimnazjum  wyjechała na południe Polski aby bliżej przyjrzeć się przyrodzie, powędrować po górskich szlakach, spróbować regionalnych dań oraz pogwarzyć z prawdziwymi góralami.