Wojewódzki Konkurs "Poznaj Las"

Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Zwierzęta naszych lasów – ptaki”. Do szkolnych eliminacji przystąpiło 10 uczniów, a do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Wiktoria Ziegert, Adam Gackowski, Patryk Ziegert oraz Szymon Formella.

Informacja o zawodach wędkarskich
Zwycięstwo naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Joanna Cyman i Martyna Felskowska z klasy 2d oraz Mateusz Czaja z klasy 3c reprezentowali naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych w Czersku.

Powiatowy konkurs wiedzy o dziedzictwie kulturowym Kaszub

Inicjatywę o tej nazwie zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ucznia „Horyzont” działające przy Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego przy wsparciu Powiatu Kartuskiego, który dofinansował to działanie w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych.

Wyniki Powiatowego Konkursu Wiedzy o Dziedzictwie Kulturowym Kaszub - wydruk z Platformy Librus

Nazwisko

Wenta

Spotkanie w sprawie naboru na rok szkolny 2016/2017

Obrazy newsów: 2014rekrutacja.jpg

Dnia 23 maja 2016 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas VI. Spotkanie związane było z rekrutacją do naszego gimnazjum na rok szkolny 2016/2017. Dyrekcja szkoły zapoznała zebranych z organizacją pracy szkoły w nadchodzącym roku szkolnym. Uczniowie przekazali rodzicom ulotki informacyjne.

Poniżej zamieszczamy także prezentację multidemialną ze spotkania oraz ulotki w formie elektronicznej:
Prezentacja multimedialna
Ulotka informacyjna