Wyjazd na basen
"Zielono mi"

sz1

Dnia 11.09.2016 roku mała grupka uczniów pod opieką pani Mariety wybrała się na wycieczkę do Filharmonii w Gdańsku nad Motławą na seminarium przyrodnicze "Zielono mi" prowadzone przez pana Piotra Morawskiego z Ligii Ochrony Przyrody w Gdańsku. Tematem wykładu były ekologia oraz recykling. Dowiedzieliśmy się jak działa system segregacji śmieci w Trójmieście i Warszawie. Dodatkowo prowadzący opowiadał różne ciekawostki o naszym regionie – wiedzieliście, że w naszym województwie mamy łącznie 165 jezior o powierzchni > 50 ha? 

Sprawozdanie z akcji Narodowego Czytania

Dnia 5 września 2016 roku w naszej szkole odbyła się kolejna odsłona akcji ”Narodowego Czytania”, nad którą patronat honorowy sprawuje para prezydencka. W tym roku czytaliśmy fragment „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już w sierpniu rejestracją w systemie, dzięki czemu otrzymaliśmy okolicznościową pieczęć, która posłużyła nam do składania pamiątkowego stempla pod adekwatnym tematem lekcji języka polskiego. 

Wrześniowe spotkanie z rodzicami

Obrazy newsów: 2014rodzice.jpg

Dnia 8 września 2016 r. odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami. Rozpocznie się o godzinie 17.00. O tej godzinie rodzice pierwszoklasistów spotykają się w auli, natomiast rodzice uczniów z klas drugich i trzecich od razu w salach z wychowawcami. Wykaz sal znajduje się tutaj.

Podczas spotkania w auli przedstawimy informacje na temat korzystania z dziennika elektronicznego UONET+, natomiast w czasie spotkań z wychowawcami zostaną wybrane rezprezentacje rodziców do Rady Rodziców. Ponadto przedstawimy inne bieżące sprawy.

Bierzemy udział w narodowym czytaniu "Quo vadis"

W poniedziałek 5 września 2016 r. w naszej szkole rozpocznie się akcja "Narodowe Czytanie" (więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem: http://www.prezydent.pl/…/narodo…/nc2016/list-prezydenta-rp/). 

O 9:00 w auli pan dyrektor Krzysztof Andryskowski wraz z uczniami koła teatralnego zabierze nas w świat "Quo vadis". Zapraszamy.