O uroczystości upamiętniającej żołnierzy wyklętych

Dnia 23 maja 1946 roku do Sierakowic wkroczył szwadron por. Zdzisława Badochy ps. „Żelazny” z V Brygady Wileńskiej AK. W 70 rocznicę tych wydarzeń Wójt Gminy Sierakowice oraz społeczność naszego gimnazjum zorganizowała uroczystość upamiętniającą wkład „Żołnierzy Wyklętych” w walkę o niepodległość ojczyzny.

XXXII Harcerski Rajd "Rodło"

W dniach 20-22 maja 2016 r. 12 Tajfuniaków wzięło udział w rajdzie Rodło. Wybraliśmy trasę Hufca Kartuzy w Żukowie, gdzie cofnęliśmy się w czasiedo starożytnego Rzymu.

V Kartuski Turniej Przyrodniczy

20 maja 2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Kartuzach odbył się V Kartuski Turniej Przyrodniczy. Udział wraz ze mną brali Maciej Kuchta oraz Adam Gackowski.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas VI w sprawie naboru na rok szkolny 2016/2017

Obrazy newsów: 2014rodzice.jpg

Dnia 23 maja 2016 r. o godz. 17.30 w auli naszej szkoły odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas VI, których dzieci planują od przyszłego roku szkolnego uczęszczać do naszego gimnazjum.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione najważniejsze założenia organizacji nauki w roku szkolnym 2016/2017 oraz informacje dla uczniów, którzy będą uczęszczali do klasy sportowej.

Zapraszamy serdecznie.

Informacja na temat przedstawienia profilaktycznego

17 maja 2016 r. (wtorek) gościć będziemy w szkole Teatr Profilaktyczny "Moralitet" z Krakowa w ramach realizowanego programu „Włącz się na zdrowie”, dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Kartuzach.