Podsumowanie I semestru nauki w roku szkolnym 2005/2006
Zobacz zdjęciaW hali gimnastycznej odbył się apel podsumowujący I semestr, na którym dyrekcja przedstawiła dane dotyczące ocen oraz wyników z zachowania, przypomniała cienie i blaski minionego półrocza. Rodziców i uczniów zapraszamy do działu "Najlepsi uczniowie", gdzie będzie można poznać najlepszych uczniów oraz uczniów, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej w tym semestrze. Wszystkim najlepszym gratulujemy wysokich wyników, a innym życzymy wytrwałości w naśladowaniu wzorowych uczniów.
Sierakowice - Przodkowo 3:0
Napisane przez  pukelos pukelos Sport Sport 2360  czytań 2360 czytań 4  komentarze 4 komentarze
printer
Dnia 26 stycznia 2006 roku już kolejny raz odbył się mecz w piłkę siatkową chłopców. Tym razem przeciwnikiem naszej reprezentacji byli zawodnicy z Przodkowa. Wynik 3:0 dla nas. Wbrew wcześniejszym obawom, przyjezdni nie prezentowali zbyt wysokiego poziomu gry. Nasz zespół także nie grał w tym meczu za dobrze. Możemy to tylko usprawiedliwić zmęczeniem po turnieju gminnym. Ale najważniejsza jest wygrana. Skład naszej ekipy to: Jakub Senwicki, Łukasz Formela, Krzysztof Piepiórka, Dawid Treder, Wojciech Wenta, Mateusz Miotk, Arkadiusz Garski, Sebastian Garski, Mariusz Janeck. Gratulujemy!!!
Czym zajmuje się neurologopeda?
Zobacz zdjęciaKonkurs "Czym zajmuje się neurologopeda?" został rozstrzygnięty. Wpłynęło 25 prawidłowych odpowiedzi. W losowaniu nagrody, jaką była zdalnie sterowana żagłowka, zwyciężył Artur Wendt z klasy Ih. Zwycięzcy gratulujemy!
Tripskate — prelekcja o lodzie
Zobacz zdjęciaDnia 25.01.2006 r., dzięki pani Danucie i Mieczysławowi Weredom, odbyło się spotkanie z panem, Grzegorzem Rózikiem, który opowiadał o wspaniałym sporcie zimowym tripskate, dającym olbrzymie możliwości rekreacji i wspaniałej przygody.
Usłyszeliśmy, jak można spędzać czas na tripskate (łyżwy), nie tylko na zamrzniętych jeziorach i rzekach Skandynawii, ale także na zamarzniętach akwenach na terenie Polski.
W spotkaniu udział wzięło około 180 uczniów oraz członkowie klubu wędkarskiego "SUM".
Zobacz również: www.skanpol.com.
Gminny turniej siatkówki w Gowidlinie
Napisane przez  pukelos pukelos Sport Sport 2302  czytań 2302 czytań 5 komentarzy 5 komentarzy
printer
Dnia 23 stycznia 2006 roku w Gowidlinie odbył się gminny turniej piłki siatkowej. Udział w nim wzięły dwie nasze reprezentacje- dziewcząt i chłopców. Uczestniczyły także ekipy z Kamienicy Królewskiej, no i z Gowidlina. Każda drużyna rozegrała po dwa mecze. Nasze dziewczyny pewnie wygrały oba i zapewniły sobie tym samym uczestnictwo w powiatowym turnieju. Trochę gorzej spisali się nasi chłopcy. Wygrali z Kamienica Królewską, ale przegrali z Gowidlinem. Ten bilans nie pozwoli na uczestnictwo w rozgrywkach powiatowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.