"Dni otwarte" w szkołach w powiecie kartuskim
Napisane przez  paso paso Wycieczki Wycieczki 2097  czytań 2097 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer
Dnia 21 marca br. uczniowie III klas naszego gimnazjum wyjechali na "dni otwarte" w szkołach powiatu karuskiego. Najczęściej odwiedzaliśmy szkoły w Kartuzach, lecz także szkoły w Sierakowicach i Somoninie. Każda ze szkół starała pokazać się z jak najlepszej strony, ażeby pozyskać przyszłych uczniów. Najbardziej hucznie odwiedzających powitała szkoła w Somoninie przedstawiła kabaret oraz prezentację multimedialną. Natomiast inne szkoły wcale nie były gorsze, tylko postawiły na pokazanie szkoły. W większości szkół mieliśmy okazję podziwiać klasy i hale sportowe, osoby oprowadzające gimnazjalistów chętnie odpowiadały na pytania, których młodzież nie szczędziła. W jednej z odwiedzonych szkół mieliśmy okazję podziwiać prace wykonywane przez uczniów tejże szkoły.

Te odwiedziny szkół napewno będą miały wpływ na wybór przyszłej placówki.