Wizyta w ZSP w Sierakowicach na podsumowaniu projektów

Dyrektor Krzysztof Andryskowski oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (łącznicy klasowi) wzięli udział w podsumowaniu projektu Leonardo da Vinci pt. „Europejski stół” i „Gospodarstwo ekologiczne szansą dla uczniów na lepszą przyszłość”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

Nasi starsi koledzy, którzy mieli przyjemność wzięcia udziału w wyżej wymienionych projektach przygotowali dla nas m.in. pokaz nakrywania stołu, menu kuchni francuskiej i niemieckiej oraz prezentację makiety gospodarstwa domowego oraz wystawy fotograficzne z przebiegu praktyk zagranicznych.

Była to dla nas wielka przyjemność uczestniczyć w tymże spotkaniu, tym bardziej, że po zakończonych prezentacjach, zostaliśmy zaproszeni na degustację przepysznych potraw, które przygotowali dla nas uczniowie biorący udział w projektach wraz z opiekunami.

Milena Wenta, kl. IIId - uczestniczka spotkania