Szkolny konkurs plastyczny na projekt sztandaru
W dniu 12 maja 2010 roku – dokładnie w 75 rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego – rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny na Projekt Sztandaru Szkoły.

Komisja konkursowa w składzie: p. dyrektor Krzysztof Andryskowski - przewodniczący, p. Jarosław Wójcik – artysta, p. Bożena Skierka – GOK w Sierakowicach, p. Danuta Pioch – regionalista, p. Beata Wica – Deik, p. Joanna Lost – Laskowska, p. Wioletta Kuczkowska, Paweł Paracki, Daria Sychta, Klaudia Koszałka i Monika Halbecka postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: Maciej Leman, kl. Id
II miejsce: Jan Plichta, kl. IIc
III miejsce: Angelika Leik, kl. Ic

Wyróżnienia: Maciej Garski, Daria Sychta, Paweł Wróblewski, Kamil Błaszkowski, Anna Jażdzewska.

Nagrodą główną w konkursie jest niewątpliwie satysfakcja z tego, że projekt zostanie zrealizowany, a sztandar będzie przez wiele lat towarzyszył wszystkim oficjalnym uroczystościom szkolnym.

Laureaci konkursu otrzymali również dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrektora szkoły.