"The Fame"
Dnia 04.02.2010 roku Koło Europodwórko i Koło Młodych Przyrodników po lekcjach wyjechało do teatru w Gdyni na spektakl pt. "The Fame" [pl. "Sława"].
Reżyserem widowiska jest Jarosław Staniek, będący również choreografem.

W przedstawieniu połączone były sceny muzyczne, taneczne oraz dialogowe. "The Fame" opowiada o młodych ludziach, którzy marząc o światowej sławie, rozpoczynają naukę w renomowanej Szkole Sztuk Artystycznych. Byliśmy świadkami ich trudnych losów i problemów i uczestniczyliśmy w ich radościach i sukcesach. Końcowy sukces udowadnia, że marzenia przy solidnej pracy i upartym dążeniu do celu, naprawdę mogą się spełnić. Teatr przepełniony był po brzegi widzami. Bisom nie było końca, ale gromkie brawa były zasłużone.

Spośród aktorów wcielających się w uczniów, wyróżnia się Małgorzata Szczypińska, która gra rolę Grace Lamb. Naszą uwagę przykuła także Karolina Merda, wykonująca rolę Mebel Washington. Duże rażenie wywołała na nas również Eliza Kujawska, wcielająca się w profesjonalną baletnicę Iris Kelly. Pamiętny był też lalkarz, otwierający kolejne lata nauki w szkole. Kluczową postacią była Carmen Diaz (Renia Gosławska) - obdarzona wspaniałym głosem.

Wszyscy razem pożegnaliśmy artystów na stojąco. Około północy byliśmy, zmęczeni, ale zadowoleni w domu.
Julita Andryskowska

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.