Zbieramy pieniądze dla dzieci z chorobami onkologicznymi
 Niezmiennie trwamy przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka i w tym roku również dołączamy się 10 stycznia do kwestowania w naszej gminie. Sztab orkiestry zorganizowała pani Wiesia Płotka przy Gimnazjum w Sierakowicach. Tegoroczna osiemnasta zbiórka przeznaczona będzie dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

W niedzielę od wczesnych godzin rannych 40 wolontariuszy (z Gimnazjum w Sierakowicach oraz Zespołu Szkół w Gowidlinie) będzie kwestowało na terenie miejscowości: Gowidlino, Załakowo, Kamienica Królewska, Mojusz, Tuchlino oraz Sierakowice.

Organizatorzy XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sierakowicach serdecznie zapraszają na halę widowiskowo-sportową Gimnazjum w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14, na godzinę 15.45, gdzie odbędą się:
  • występ zespołu Black Dance z Sierakowic pod kierunkiem p. Edyty Gawin,
  • pokaz Harcerskiej Grupy Ratowniczej "Alfa" z Gdańska,
  • oraz występ zespołu Straight Fingers z Sierakowic w składzie: Marta Kwiecień - wokal, Aron Zdziarski - perkusja, Krzysztof Mański - bass i Kamil Mielewczyk - gitara.
Od 17.00 wielkie liczenie zebranych pieniędzy w Gimnazjum w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14.
Bądźcie z nami!!!