Wycieczka do Aquaparku w Sopocie
08.11.2005 r. odbyła się wycieczka do Auaparku dla uczniów naszego gimnazjum, zorganizowana przez panie Joannę Bińkowską i Wiolettę Kuchtę. Tego dnia przyjechało jeszcze kilka szkół z całego województwa na basen. Dziewczyny szybko zawarły znajomość z przystojnymi chłopakami. Bawiliśmy się zjeżdżając na żółtej i niebieskiej zjeżdżalni.Najbardziej oblegane były: "dzika rzeka" i "dżakuzi". Chłopcy tylko czekali, aby zrobić jakiejś dziewczynie psikusa. Czasami się to udawało. Wyczerpani pojechaliśmy na niezdrową przekąskę do McDonald's. Szczęśliwi i zmęczeni wróciliśmy do domu.

Uczniowie klasy IIIb