Londyn
Agnieszka: Coż... wycieczka do Londynu była niesamowitym przeżyciem i ciekawym doświadczeniem. Każdy z nas był zachwycony tym olbrzymim, a jakże przepięknym miastem. Osobiście na mnie największe wrażenie zrobiły Domy Parlamentu oraz muzeum Madame Tussauds. Mieliśmy wspaniałego przewodnika - p. Jacka, który w bardzo ciekawy sposób przedsyawiał nam historię Londynu. Każdy z tego wyjazdu przywiózł do domu coś innego: jedni angielską herbatę, wspomnienia, a inni buty po 6 funtów (szczęsciarze).
Mieliśmy mało czasu, ale udało nam sie zobaczyć bardzo dużo, mam nadzieje, że w przyszłości uda mi sie obejrzeć to miasto w całości.
Wniosek - WYCIECZKA UDANA!!!

martyna: Więc tak... Najbardziej podobało mi się ogólnie miasto, nie żadne konkretne miejsce. Ludzie (głównie Mulaci), którzy rzucali mi się na szyję, jak się dowiedzieli się, że jestem Polką. Tam nikt nie patrzy na siebie... co masz na sobie itd. Panuje tam inna atmosfera, niż u nas. Wszyscy są dla siebie serdeczni. Głównie to utkwiło mi w pamięci. No i oczywiście wspaniały nasz przewodnik - pan Jacek. Wadą jednak było to, że do pryszniców trzeba było biegać przez podwórze, a reszta to wszystko ok.

Bloku: Było super! Londyn to miasto posiadające niezwykły klimat. Wiele ciekawych miejsc... A do tego p. Jacek - super przewodnik, bez którego na pewno nie mielibyśmy okazji być w tylu miejscach! London Eye, Muzeum Historii Naturalnej, Piccadilly Circus (sklep Lillywhites ) oraz Muzeum Madame Tussaud's - tam podobało mi się najbardziej. I oczywiście nasz ośrodek i prysznice! Wiem jedno - jeszcze tam kiedyś wrócę, a póki co, to chcę wszystkim, którzy tam byli (zarówno opiekunom jak i reszcie), podziękować za super zabawę!!!
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.