Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 zaproszono rodziców oraz gości ze Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Wszystko po to, by w uroczysty sposób nagrodzić tych uczniów, którzy wykazali się niezwykłą sumiennością oraz świetnym zachowaniem, a jednocześnie by pogratulować rodzicom ich zdolnych dzieci.

Poza gratulacjami i nagrodami od dyrekcji oraz nauczycieli i gości były również podziękowania i życzenia oraz piękne kwiaty od uczniów.

Uczniowie klas drugich życzyli swoim starszym koleżankom i kolegom powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej.

W trakcie jak zwykle pięknie i trafnie dobrane piosenki przez panią Wiolettę Kuczkowską i wykonane przez chór szkolny.

Wszystko sprawnie kontrolowane przez Martę Reclaf i Pawła Buszmana, a dokładnie zaplanowane przez panią Aldonę Skorowską i Jolantę Śledź oraz przygotowane przez zespół nauczycieli.

Wszystko trwało długo. Ale tak miało być. Inaczej nie udałoby się nagrodzić wszystkich, którzy na to zasłużyli. Szkoda by było kogoś pominąć.

Na stronie dostępne są zdjęcia naszych absolwentów. Na pamiątkę otrzymali je wszyscy wszyscy zainteresowani, a tutaj dodatkowo można je obejrzeć w formie elektronicznej.

W tym miejscu życzmy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku. Liczymy, że pogoda się wreszcie zlituje i nas trochę dopieści. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.