Spotkanie z rodzicami i giełda szkół ponadgimnazjalnych

Dnia 17 marca 2015 r. od godz. 17:00 do 19:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami, na którym zostaną przedstawione cząstkowe oceny z poszczególnych przedmiotów i zachowania w drugim semestrze bieżącego roku szkolnego.

Ponadto w godzinach od 16:00 do 18:30 rodzice uczniów klas III oraz ich rodzice będą mogli zorientować się w zakresie szkolnictwa ponadgimnazjalnego, ponieważ odbędzie się w naszej szkole V Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Szkoły z powiatu kartuskiego i lęborskiego oraz z Trójmiasta zaprezentują swoją ofertę kształcenia na nadzchodzący rok szkolny.

Wkrótce po giełdzie, bo już 20 marca 2015 r. trzecioklasiści wraz z wychowawcami udadzą się na dni otwarte organizowane w szkołach ponadgimnazjalnych. Udział w naszej giełdzie oraz w dniach otwartych mają ułatwić wybranie naszym przyszłym absolwentom wybór dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.