Najlepsi w konkursach kuratoryjnych w etapie rejonowym

Jesteśmy w trakcie finałów konkursów kuratoryjnych. Tymczasem warto wspomnieć o uczniach, którzy w etapie rejonowym zajęli najwyższe lokaty i będą naszą szkołę reprezentować w etapie wojewódzkim.

W konkursie matematycznym reprezentować nas będzie Błażej Cymerman, uczeń klasy IIIc. Błażej ma z resztą osiągnięcia nie tylko na polu matematycznym, ale także interesuje się biologią. I to właśnie w finale konkursu biologiczego będzie brał udział razem z Anną Maszkę z klasy IIIc oraz Nikodemem Choszczem z klasy IIIb i Adamem Gackowskim z klasy If. Z kolei Maciej Kuchta i Aleksander Skierka - obaj z klasy IIg, to miłośnicy geografii. To oni zakwalifikowali się do finału konkursu geograficznego.

Konkurs matematyczny odbył się już 20.02.2015 r. (czekamy na wyniki), natomiast konkurs geograficzny odbędzie się 10.03.2015 r., a konkurs biologiczny dopiero 13.03.2015 r.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy takich osiągnięć i życzymy powodzenia w finałach.