Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły - klasy drugie

W sobotę 13.12.2015 r. na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się drugi z kolei turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora szkoły. Tym razem o tytuł mistrza walczyły klasy drugie. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn: IIa, IIb, IIc, IIg, IIi. Szkoda, że nie udało się zebrać zawodników chętnych do gry klasom IIe, IIf, IIh. Mecze odbywały się tym samym systemem jak dla klas trzecich tzn. „każdy z każdym”, więc każdy zespół miał do rozegrania cztery spotkania. Każde z nich było dramatyczne i pełne  napięcia, a szczególnie mecz pomiędzy klasą  IIg i II  jak się na koniec okazało klasami, które zajęły dwie pierwsze lokaty. Oto wyniki:

I miejsce klasa IIg – 12 punktów
II miejsce klasa IIa – 9 punktów
III miejsce klasa IIi – 6 punktów
IV miejsce klasa IIc – 3 punkty
V miejsce klasa IIb – 0 punktów

Gratulacje dla wszystkich zespołów za zaangażowanie oraz walkę fair play. Do zobaczenia za rok.