Koncert w Filharmonii w Gdańsku

Dnia 13.09.2014 r. w sobotnie popołudnie wspólnie z uczniami z gimnazjów z Gowidlina, Kamienicy Królewskiej i Tuchlina pojechaliśmy na wycieczkę do Filharmonii Bałtyckiej na seminarium ekologiczne. Spotkanie to odbywało się już kolejny raz pod hasłem „Zielono mi”.

Na początku  odbył się krótki wykład poświęcony Kampinowskiemu Parkowi Narodowemu. Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy związanych z formami ochrony przyrody, ciekawostką jest, że ten park znajduje się tak blisko terenu miasta i tak naprawdę ten obszar nie miał nigdy zostać parkiem narodowym.

Po wykładzie na scenie wystąpił kabaret "Czwarta fala", który przedstawił w swoich skeczach życie Polaków w zabawny i wesoły sposób. Na sam koniec obejrzeliśmy występ Marty Podulki. To był najmocniejszy punkt programu. Zaśpiewała ona kilka popularnych piosenek, opowiedziała nam trochę o sobie i swoim zespole.

Tak właśnie skończyła się nasza wycieczka do Filharmonii Bałtyckiej. Dziękujemy, że mogliśmy w ten sposób spędzić swoje sobotnie popołudnie.

Wiktoria Ziegert z klasy IIe

Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.