Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Crazy 80's

29 maja 2014 r.  w  na auli naszej szkoły odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki  Angielskiej Crazy 80's. Konkurs zorganizowali:  Iwona Kolka i Beata Sildatk ze Szkoły Podstawowej w Mojuszu oraz Dariusz Kolka i Witold Sildatk z Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach.

Na konkurs zgłosiło się 53 uczestników z 14 szkół  powiatu kartuskiego.

Nasze gimnazjum reprezentowały: Julia Lewna z klasy IIg, Weronika Klasa z IIIf oraz Angelika Wróblewska z IIf.

Komisja w składzie: Maciej Krawczyk - przewodniczący, Wioletta Kuczkowska, Natalia Gronowska, Aleksandra Klaman-Chmielewska i Agnieszka Zelewska, przyznała następujące miejsca:

Kategoria klasy 0-III:

I miejsce - Natalia i Karolina Miotk, Sandra Rejter oraz  Kinga Sychta ze Szkoły Podstawowej w Mojuszu
II miejsce - Patrycja Teterycz ze Szkoły Podstawowej w Dzierżążnie
III miejsce - Paulina Miotk ze Szkoły Podstawowej w Mojuszu

Kategoria klasy IV-V soliści:

I miejsce - Anna Sildatk ze Szkoły Podstawowej w Mojuszu
II miejsce - Klaudia Wenta ze Szkoły Podstawowej w Jelonku
III miejsce - Paulina Górlikowska ze Szkoły Podstawowej w Lisich Jamach
Wyróżnienia: Maja Dawidowska i Natalia Banaś ze Szkoły Podstawowej w Baninie

Kategoria klasy IV-VI zespoły:

I miejsce - Michalina Pazik, Magdalena Malotka-Trzebiatowska, Izabela Kuling ze Szkoły Podstawowej w Dzierżążnie
II miejsce - Zespół "Diamonds" ze Szkoły Podstawowej w Dierżążnie
III miejsce - Magdalena i Zuzanna Myszk oraz Anna Cyperska ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach

Kategoria gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce - Paulina Lis z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
II miejsce - Martyna Furman z I LO w Kartuzach
III miejsce - Julia Lewna z Gimnazjum w Sierakowicach
Wyróżnienie: Weronika Klasa i Angelika Wróblewska z Gimnazjum w Sierakowicach

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się przygotować i przeprowadzić konkurs: Dyrektorom - pani Danucie Pioch i panu Krzysztofowi Andryskowskiemu, panu Mirosławowi Bławatowi za obsługę nagłośnienia, dziewczynom prowadzącym - Annie Maszke i Marcie Dominik oraz opiekunom i uczestnikom konkursu.